KIK projektid

Orissaare lasteaia Jäneste rühma õppekäigud 2022-23 õppeaastal

Projektis osalevad kooliminejate rühma lapsed. Osaletakse kahes programmis, mis viiakse läbi sügisel 2022 ja kevadel 2023. Plaanitud on programmid- “Igihaljad taimed” ja “Loodusega koos” . Läbiviijad Vilsandi Rahvuspargi programmijuhid.

Orissaare lasteaia “Päikesekiir” õppereis 2021/22 õppeaastal

Lasteaia vanema rühma õppereis koos õppeprogrammiga keskkonnateadlikkuse suurendamiseks ja loodushoidliku käitumise kujundamiseks.

Lasteaia vanema rühmaga osalemine aktiivõppeprogrammis “Loodus- ja pärandkultuuririkkused Vilsandi rahvuspargis”.

Läbiviijad Vilsandi Rahvuspargi  programmijuhid.

Ida- Saaremaa elurikkus ja selle säilimine. (veebruar 2021- juuni 2021)

Läbi programmide toimub lasteaialaste ja personali keskkonnaalase koostöö ja teadlikkuse aktiveerimine, kohaliku elurikkuse tundmaõppimine ning väärtustamine. Teadmiste kinnistumine läbi aktiivõppe.

Programmi “Elurikkuse kaitse” läbiviimine täiskasvanutele- osaleb lasteaia personal.

Vilsandi Rahvuspargi aktiivõppe programmid lastele (osalesid kaks vanemat rühma): “Linnud ja loomad”, “Retk metsas”, “Olen metsa sõber”

Orissaare Lasteaia väljasõit 2020 – 2021 õppeaastal.

Orissaare Lasteaia koolieelikute rühm osaleb Vilsandi Rahvuspargi aktiivõppe programmis “Loodusega koos”. Tegevused viiakse läbi Loonal.

Programmide läbiviimise käigus toimub keskkonnateadliku ja loodust säästva hoiaku kujundamine ning loodusteadlikkuse tõstmine.